Model:SLZD-D600
Product Description
Main Technical Parameters
Type
SLZD-D600
Max.Diameter of Roll Material
Φ600mm
Max.Width of Roll Material
1250mm
Max.Capacity
150 pcs/min
Max.Mechanical Speed
40m/min
Max.bag width
600mm
Bag length
50-2400mm
Total Power
65KW
Machine Weight
7500kg
Overall dimension
12500*2500*1870mm