Model:SLZD-C400
Product Description
Main Technical Parameters
Type
SLZD-C600
Max.Diameter of Roll Material
Φ600mm
Max.Width of Roll Material
1250mm
Max.Capacity
160 pcs/min
Max.Mechanical Speed
45m/min
Max.bag width
400mm
Bag length
50-2400mm
Total Power
25KW
Machine Weight
2000kg
Overall dimension
10550*2100*1830mm